Akupanga rent – Boosterrent.com

8-kohaline (populaarseim)

Meie 8 kohaline akupanga rendikeskus sobib suurepäraselt restoranidesse, baaridesse, kohvikutesse, konverentsipaikadesse, vastuvõtulaudadesse. Akupanga rendikeskus on 8 pesaga ja kaasa tuleb 8 akupanka. Kliendil on ülimugav kasutada läbi äpipõhise lahenduse. Rendikeskuse ekraanilt on kliendil võimalik lugeda kasutamise juhiseid.

Tehnilised andmed:

Mõõdud: 50 x 35 x 28 cm
Pesade arv: 8 pesa
Kaal: 5,4 kg.
Ekraani suurus: 10.1 cm.

BoosterRent medium akupanga rendikeskus sobib suurepäraselt restoranidesse, baaridesse, kohvikutesse, konverentsipaikadesse, vastuvõtulaudadesse ja võtavad vähem ruumi kui A4-paber. Akupanga laenutusjaamaga tuleb kaasa 6 akupanka. Akupanga rendikeskus on 8 pesaga.

6-kohaline

Meie 6-kohaline akupanga laenutusjaam sobib suurepäraselt restoranidesse, baaridesse, kohvikutesse, konverentsipaikadesse, vastuvõtulaudadesse ja võtavad vähem ruumi kui A4-paber. Akupanga laenutusjaamaga tuleb kaasa 6 akupanka. Akupanga laenutusjaam on 6 pesaga. Kliendil on võimalik akupank rentida äpipõhise laenutussüsteemi abil.

Tehnilised andmed:

Mõõdud: 14 x 21 x 14 cm
Pesade arv: 6 pesa
Kaal: 3,1 kg.

Meie mini akupanga laenutusjaam sobib suurepäraselt restoranidesse, baaridesse, kohvikutesse, konverentsipaikadesse, vastuvõtulaudadesse ja võtavad vähem ruumi kui A4-paber. Akupanga laenutusjaamaga tuleb kaasa 6 akupanka. Akupanga laenutusjaam on 6 pesaga.

24-kohaline

Meie 24-kohaline laenutuskeskus on ideaalne kaubanduskeskustesse, avalikesse kohtadesse, rongijaamadesse ja lennujaamadesse. Sobib ka välitingimustesse (kannatab -10 kraadi ning on vee ja tolmukindel). Akupanga laenutuskeskusega tuleb kaasa 24 akupanka. Akupanga laenutuskeskus on 24 pesaga. Kliendil on ülimugav laenutada akupank läbi äpi.

Tehnilised andmed:

Mõõdud: 210 x 40 x 40 cm
Pesade arv: 24 pesa
Ekraani suurus: 10.1 cm.