Akupanga rent – Boosterrent.com

Armas külastaja, pane oma vaim valmis, sest viime
Su BoosterRenti rännakule. Räägime Sulle, kust tuli idee luua BoosterRent,
kes me oleme ja kuidas maailma muudame!

Kuidas sündis nimi BoosterRent?

lootsime nime ühe ajurünnakuga välja nuputada, aga nagu ikka, siis head asjad võtavad rohkem aega. Nime loomiseks läks meil oodatud kiire koosoleku asemel hoopis mitu kuud. Meie missioon on muuta inimeste elu lihtsamaks renditavate akupankadega, mis teevad tüütud igapäeva seadmete laadimise mured inimeste jaoks lihtsasti lahendatavaks. Need mõtted eeldavad ka seda, et nimes peab olema sees “akupank” ning “rent”.


Alguses oli väga lihtne mõelda selliste must have sõnade järgi nimesid ning tõepoolest lahedaid nimesid tuli lehekülgede kaupa. Meie rõõmu rikkus aga asjaolu, et meie kõige paremad nimed olid juba ammu ära kasutatud. Nagu muusikud ütlevad, et kõige paremad noodid on kõik juba lugudeks tehtud. Sel hetkel saime aru, et rahvusvahelist head nime polegi nii kerge panna ja oleme selle mõtlemisega umbes 15 aastat hiljaks jäänud.

Paar koosolekut edasi jõudsime välja nimeni BoosterRent. Tunnistame, et see oli ülimalt on point ning eelnevad mitu koosolekut tundus olevat kui asjatu. Miks me ennem selle peale ei tulnud? “Ideaalne!” hüüti välja.

Andsime nimele mõnda aega settida ning peagi olime ühiselt nõus, et see nimi jääb. 

Asi oli ametlik. BoosterRent on sündinud!

Meie eesmärk

Meie eesmärk on viia BoosterRent kõikide inimeste käeulatusse. Elame maailmas, kus iga sekund on arvel ning tuleb leida võimalusi, mille arvelt seda juurde saada. Enda akupanga jaamadega saamegi ühe ebamugavuse meie infomaailmast ära lahendada. Tühjad akud! Oma akupanga jagamisjaamadega saame kasuteguri tekitada nii akujaama omanikule ja lõpptarbijale. 

Kuulame oma kliente ning täiustame oma akujaamasid vastavalt Teie tagasisidele. Kliendid on meile olulised ning soovime pakkuda parimat klienditeenindust. Tahame, et oleksite 100% rahul meie toodete kui ka teenindusega. Meie spetsialistid on alati Teile olemas, pakkudes parimat ning omades igale küsimusele vastust.